Zahradní můstek a jeho výroba

Zahradní můstky jsou k dostání ve velkých zahradnických centrech. Cena dřevěného zahradního můstku se pohybuje v cenovém rozmezí od pěti tisíc korun. Pokud se vám v jejich široké nabídce žádný můstek do vaší zahrady nelíbí, tak je lepší si jej vyrobit.

Zahradní dřevěný můstek

Základ můstku je tvořen dvěma dřevěnými oblouky. Na obloucích jsou přišroubované prkna. Prkna mohou být hladká nebo vroubkovaná. Na prkna by měli navazovat sloupky, na kterých je připevněné zábradlí. Vše spojujeme vruty. Zábradlí je tvořeno ze dvou latí , které před připevněním namočíme do vody, aby byla více ohebná. Celý můstek je vhodné ošetřit ochranným nátěrem.

Můstek do zahrady

si můžete také vyrobit nebo zakoupit i z jiných materiálů, například z:

  • betonu
  • plechu
  • hliníku
  • železa

Zahradní můstek by měl ladit s celkovým pojetím vaší zahrady

Výběr a umístění podobných architektonických prvků (jako je například zahradní můstek) do zahrady je však potřeba si dobře rozmyslet. Je důležité, aby ladil s celkovým pojetím zahrady.

Zahradní můstky jsou k dostání ve velkých zahradnických centrech

Cena dřevěného zahradního můstku se dle velikosti pohybuje v cenovém rozmezí od pěti tisíc korun. Pokud se vám v jejich široké nabídce žádný můstek do vaší zahrady nelíbí, tak je lepší si jej vyrobit. Výroba není nijak zvlášť složitá.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7650 (vitejdoma.cz/zahradnik#9239)


Diskuze a zkušenosti

Bohuslav | 17.05.2011 10:46
Výborný článek Toto je opravdu jedinečný článek, který každého inspiruje. A mimo jiné také poskytuje informaci, z čeho se dá můstek vyrobit.


Přidat komentář